- SMLJ100A
Description
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 3KW 2-Pin SMC
Search Keywords: SMLJ100A
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Bourns
Part No:SMLJ100A
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541100070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Maximum Clamping Voltage:162 V
Family:CD214L-T100A
Maximum Peak Pulse Current:18.6 A