SMBJ64CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vrwm 64V 600W Bidir Smb Aec-Q/Tape & Reel - 13" Reel |Bourns SMBJ64CA-Q
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +