SMBJ408CA
Bourns
Dio Tvs Vwm 408V 600W Bidir Smb /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns SMBJ408CA
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +