SMAJ78CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vwm 78V 400W Bidir Sma Aec-Q/Tape & Reel - 13" Reel |Bourns SMAJ78CA-Q
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +