SMAJ200CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 200V 400W 2-Pin SMA T/R
Description +
Search Keywords: SMAJ200CA
  • Part No:
    SMAJ200CA
    5000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Clamping Voltage:
    275 V
  • Family:
    SMAJ200CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    1.5 A