SMA6J78CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vrwm 78V 600W Bidir Sma Aec-Q/Tape & Reel - 13" Reel |Bourns SMA6J78CA-Q
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +