SDE1006A-2R2M
Bourns
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 6A 21mOhm DCR Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +