RTR22DW202M
Bourns
Trimmer - Wire Wound - 0.75W - 2kohm - 5% - 50ppm/°C - 25 Turn(s)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +