RLB0913-151K
Bourns
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1A 0.37Ohm DCR RDL Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +