RL895-150K-RC
Bourns
Ind RF Choke Bobbin Core 15uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 2.1A RDL Bag
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +