RL622-392K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 3.9mH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 80mA 14Ohm DCR RDL Bag
Description +
Search Keywords: RL622392KRC
  • Part No:
    RL622-392K-RC
  • Inductance:
    3.9 mH
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    14 Ohm
  • Maximum DC Current:
    80 mA