PV37W100C01B00
Bourns
Res Cermet Trimmer 10 Ohm 10% 1/4W 12(Elec)Turn 1.8mm (6.4 X 4 X 7.7mm) Pin Thru-Hole Bulk
+ see all
Accessories Notify Me
Description +