PTV09A-4020F-B202
Bourns
Res Carbon Film POT 2K Ohm 20% 1/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (11.4 X 12.65 X 23.8mm) Pin Bracket Mount/Through Hole
Description +