PTV09A-2020F-B102
Bourns
Res POT Carbon Film 1k Ohm 20% 1/20W 1Turn 6mm (9.7 X 22.4 X 15.5mm) Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +