P-TCO-U450/12-2
Bourns
SMD Resettable Fuse, PPTC, 1210 (3225 Metric), P-TCO-U, 12 V, 4.5 A, 22.5 A, 2 s
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +