PTA6043-2010CIB503
Bourns
Res Carbon Film POT 50K Ohm 20% 0.25W(1/4W) (75 X 9 X 19.5mm) Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +