PTA3044-2010DPB503
Bourns
Res Carbon Film POT 50K Ohm 20% 0.05W(1/20W) (45 X 9 X 19.5mm) Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +