PSM60-081A-103B2
Bourns
Res Carbon Film POT 10K Ohm 20% 0.5W(1/2W) (112 X 13 X 43.2mm) Pin Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +