PF-FB1-125
Bourns
Fuse Power 125A 800V Bolt Flat 111.6 X 24.1 X 27.1mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +