PDB241-GTR01-254A2
Bourns
Potentiometer - Carbon - 0.25W - 250kohm - 250V - 20% - 1 Turn(s)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +