PDA241-SRT01-104B0
Bourns
Res Potentiometer 100K Ohm 15% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (24.2 X 31.8mm) Solder Lug Panel Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
TRAY Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +