P4SMA9.1CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vbr 9.1V 400W Bidir Sma Aec-Q/Tape & Reel - 13" Reel |Bourns P4SMA9.1CA-Q
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +