P4SMA75CA-Q
Bourns
Dio Tvs Vbr 75V 400W Bidir Sma Aec-Q/Tape & Reel - 7" Reel |Bourns P4SMA75CA-Q
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +