MOV-14D151K
Bourns
MOV-14D Series Metal Oxide Varistor 1.3NF 50A, Clamping 250V, Varistor 150V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +