MH1005-121Y
Bourns
Ferrite Bead - 120 Ohm±25%@100MHz - 2A - SMD - 1x0.5x0.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +