MF-RX075/72-0
Bourns
PTC Resettable Fuse 0.75A(hold) 1.5A(trip) 72V 40A 0.9W 6.3s 0.18Ohm Radial 10.4 X 3.1mm Bulk
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +