MF-RHT400-2-14
Bourns
Ptc 4.0A 16V Radial Leaded Hi-Temp /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns MF-RHT400-2-14
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +