MF-R185-2-17
Bourns
Ptc Resettable 1.85A 30V Radial Leaded /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns MF-R185-2-17
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +