MF-R1100-AP
Bourns
PTC Resettable Fuse 100A 20s 16V 0.003Ohm 2-Pin Thru-Hole Ammo Pack
RoHS Compliant
AMMO Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +