MF-MSMF075/33X-2
Bourns
PTC Resettable Fuse - 0.75A(hold) 1.5A(trip) - 33V - 20A - 1.4W - 0.11 Ohm - Solder Pad 1812
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +