MF-MSMF050/40X-2
Bourns
PTC Resettable Fuse - 0.5A(hold) 1A(trip) - 40V - 20A - 0.8W - 0.15 Ohm - Solder Pad 1812
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +