CRT0603-PW-1002ELF
Bourns
Thin Film Precision Chip Resistor - 1/10 W - 10.0 Kohm ±0.01% - ±10ppm/°C - 75V - SMD 0603
Description +
Search Keywords: CRT0603PW1002ELF
  • Part No:
    CRT0603-PW-1002ELF
    5000
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 5
Can Ship immediately Buy all 5 in-stock or the regular minimum order quantity of 250