CR0603AFW-1005EAS
Bourns
AEC-Q200 Thick Film Chip Resistor - 0.1W - 10 Mohm ±1% - ±200ppm/°C - SMD 0603 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +