CMP1206-FX-5100ELF
Bourns
Res Thick Film 1206 510 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +