CMP1206AFX-1602ELF
Bourns
Res Thick Film 1206 16K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +