CMP0805AFX-3901ELF
Bourns
Res Thick Film 0805 3.9K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +