CMP0603-FX-4703ELF
Bourns
Res Thick Film 0603 470K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +