CHV1206-FX-1004ELF
Bourns
Fixed Resistor - Metal Glaze/thick Film - 0.25W - 1Mohm - 800V - 1% - 100ppm/°C - Surface Mount - 1206
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +