CDNBS08-T24
Bourns
Dio Tvs Array Vwm 24V 500W Unidir Soic8 /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns CDNBS08-T24
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +