CDNBS08-SRDA12-4
Bourns
ESD Protection Device, 25.9 V, NSOIC, 8 Pins, 12 V, 15 pF, CDNBS08-SRDAxx-4
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +