CC322522A-150K
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.45A 1.45Ohm DCR 1210 Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +