CAY16-8201F4LF
Bourns
Res Thick Film Array 8.2K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: CAY168201F4LF
  • Part No:
    CAY16-8201F4LF
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    8.2 KOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C