CAY16-7150F4LF
Bourns
Res Thick Film Array 715 Ohm 1% 0.25W(1/4W) A±200ppm/A°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: CAY167150F4LF
  • Part No:
    CAY16-7150F4LF
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    715 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C