CAY16-680J4LF
Bourns
Res Thick Film Array 68 Ohm 5% 0.25W(1/4W) A±200ppm/A°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Description +
Search Keywords: CAY16680J4LF
  • Part No:
    CAY16-680J4LF
  • COO:
    SG
  • Resistance Value:
    68 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C