CAY16-331J4LF
CAY16-331J4LF
Bourns
In Stock: 20,000
Minimum Order: 9,260
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CAY16-331J4
Bourns
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Description +
Search Keywords: CAY16331J4
  • Part No:
    CAY16-331J4
  • RoHS:
    No
  • Resistance Value:
    330 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C