BSDW20G65C2
Bourns
Silicon Carbide Shottky Barrier Diode - 20A - Vr: 650V - Vf: 1.45V - -55°C to 175°C - TO247-3
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +