BSDD10S65E6
Bourns
Silicon Carbide Shottky Barrier Diode - 10A - Vr: 650V - Vf: 1.29V - -55°C to 175°C - TO252
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +