BPS130-HA030P-1SG
Bourns
Analog High Pressure Sensor Absolute 30psi 0.45V to 4.95V SMD T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +