AV14K2220122NIR1
Bourns
TVS Varistor, 14 VAC, 16 VDC, AV, 40 V, 2220 [5750 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +