9250A-223-TR-RC
Bourns
Inductor 22uH 10% 2.5MHz 45Q-Factor Ferrite 290mA Axial T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +